Qamili 20 mijë për 24 orë me “Hala Zemër” – paralajmëron super duet (Video)

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Qamil Hondozi, së shpejti do të lansojë projektin e tij të ri pas këngës “Hala Zemër”.

Qamil Hondozi publikoi projektin “Hala Zemër” mjaft mirë i pritur nga publiku.

Ai mori përkrahjen e madhe të rahovecianëve dhe mediave nacionale, teksa shpreh gëzimin për pritjen e klipit.

“Jam i kënaqur me videoklipin dhe me punën që është bërë në të. Shpresoj se do t’i pëlqej edhe më shumë publikut”.

“Nuk po ndalem duke punuar. Kam gati një projekt të ri. Produksionin nuk e kam menduar ende, teksa do të jetë një duet i cili do të pëlqehet besoj nga publiku”, ka thënë Qamili për Rahoveci24. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.