Pista Demiri falënderon qytetarët për procesin demokratik

Beatrisa Pista Demiri pak çaste pas zgjedhjeve ka falënderuar qytetarët për daljen në zgjedhje.

Edhe pse rezultatet nuk ka, ajo ka falënderuar të gjithë për korrektësinë dhe procesin

640x74

 

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.