Picë kampionësh – Granit Xhaka, Milot Rashica dhe Ledri porositin Proper pas Lojës së Yjeve

Tashmë të gjithë e dimë se Proper Pizza është absolutisht pica më e preferuar në gjithë Kosovën, Shqipërinë, e së fundmi edhe Londër, Chicago dhe Zelandë të Re.

Së fundmi u zhvillua Loja e Yjeve ku superyjet Granit Xhaka nga Arsenali dhe Milot Rashica nga Werder Bremen zhvilluan takimin miqësor ku mblodhën bashkë shumë fytyra publike.

640x74

Dhe, pas ndeshjes ata në zhveshtore kanë porositur Proper Pizza ku në prezencë të tyre shihet edhe Ledri Vula i cili shijon tepër picën.

Tashmë edhe Rahoveci gjendet mes Londrës, Chicagos, Zelandës së Re, Tiranës dhe Prishtinës duke pasur prezencën në qytet të Proper Pizza dhe shërbimit të porosive në shtëpi pa pagesë – Free Delivery në numrin më të famshëm në qytet – 049 77 88 44.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.