Pejanët në përkrahje të KB Rahovecit, mesazh emocional nga një adhurues prej Pejës

KB Rahoveci me lojën atraktive këtë sezon ka arritur të rrëmbejë zemrat e adhuruesve gjithandej nëpër Kosovë.

Një mesazh i publikuar nga faqja zyrtare e KB Rahovecit tregon se si një qytetar i Pejës i bën thirrje tifozëve që të udhëtojnë në Prizren dhe ta përkrahin ekipin.

640x74

Ai thotë se Rahoveci ka një shans të pabesueshëm për ta fituar titullin e kampionit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.