PDK “shtrëngon” mësuesit dhe mjekët para zgjedhjeve (Foto)

Partinë Demokratike të Kosovës (PDK), duket se e ka kapur panika.

Kjo parti ka mbajtur një tubim në Park Plaza.

640x74

Një tubim është mbajtur edhe në Park Plaza ku mjekët janë detyruar të marrin pjesë në një tubim të tillë.

QKMF u la pa mjekë për 1 orë sa zgjati tubimi në Park Plaza.

Ofanziva të tilla të PDK-së kanë ndodhur edhe zgjedhjeve të kaluara.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.