Pas pak gjysmëfinalet e turneut, super derbi mes Agronomit dhe Artvisionit

Sonte zhvillohen gjysmëfinalet e turneut Pavarësia.

Një finale para finales do jetë ajo mes Artvisionit dhe Agronomit.

640x74

Nesër zhvillohet finalja për 10 vjetorin e pavarësisë.

Turneu mbahet në këto çaste në Toni Sport.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.