Pamje ekskluzive nga klipi i ri i Ardianit, punuar nga Artvision (Foto)

Këngëtari i mirënjohur nga Rahoveci me famë në mbarë vendin, Ardian Limanmera, do të lansojë shumë shpejt klipin e ri.

Këngëtari ka punuar intensivisht kohët e fundit videoklipin e ri të tij në bashkëpunim me Artvision, në regji të Agron Sokolit dhe Taulant Pallqës.

Xhirimet janë zhvilluar në disa lokacione mëson Rahoveci24 dhe videoklipi do të jetë i një niveli të lart artistik.

640x74

Më poshtë ju sjellim disa imazhe nga seti i xhirimeve te klipit të ri të Ardianit që do të titullohet “Kanarina”:
ardiani 1

ardiani 2

making off 1

making off 2

making off 3

making off 5

making off 6

making off 7

making off 8

making off 9

making off 10

making off 11

making off 12

making off 13

making off 14

making off 15

making off 16

making off 17

making off 18

making off 19

making off 20

making off 21

making off 22

making off 24

making off 25

making off 26

making off 27

making off 223

making off4

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.