Pa Darellin dhe Albanin ndaj Rozhajës, krejt qyteti në mbështetje të ekipit

KB Rahoveci rikthehet në aksion të mërkurën ndaj Rozhajës.

Klubi i qytetit po vazhdon me aksion basketbollistik nga kjo e mërkurë në ora 19:00.

640x74

Klubi ka nevojë për mbështetjen e publikut në këtë ndeshje për të tejkaluar sfidën e madhe pasi mungojnë edhe Darrell Davis dhe Alban Veseli.

Me fitore krijojmë gjasa reale për vendin e tretë prej ku do përballeshim në Final 4 me Pejën.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.