Nga pakujdesia godet një lis në Rahovec, tre të lënduar

Dje në Rahovec ka ndodhur një aksident trafiku.

“I dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke drejtuar veturën ka humbur kontrollin mbi veturë dhe ka dalë jashtë rruge me ç’rast ka goditur një lis”, thuhet në raportin policor.

640x74

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre pasagjer.

“Një burrë dhe dy gra por të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor”, përfundon njoftimi i Policisë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.