Lirohen 4 djemt rahovecianë të arrestuar pa faj

Rahoveci24 ka mësuar nga burime të sigurta se 4 qytetarët e arrestuar pa faj në Gjakovë pas ndeshjes basketbollistike tash janë liruar.

Kadri Durguti, Afrim Mezini, Venhar Tahiraga dhe Besian Vuçitërna ishin arrestuar pa faj nga njësia speciale pas përfundimit të ndeshjes së KB Rahovecit dhe KB Yllit.

640x74

Ata tash janë liruar dhe gjenden afër familjarëve të tyre. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.