Lajm i pavërtet largimi i Marjan Ilievskit nga Rahoveci

Gjatë ditës rrjetet sociale anti rahoveciane në Facebook kanë publikuar lajme se kinse Marjan Ilievski u largus nga KB Rahoveci

Faqja fantome e cila po poston vazhdimisht tallje ndaj Rahovecit “Superliga e Baskrtbollit e Kosoves” ka gënjyer sot me largimin e Marjan Ilievskit.

640x74

Rahovedi24 mëson se Maejan Ilievski nuk e ka në plan të largohet dhe do të balladaqohet mw sfidat deri në fund të sezonit me synimin për ti fituar Ballkan Ligën dhe Superligën.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.