Labinot Rexha sjellë projektin e ri (Video)

Këngëtari i mirënjohur i zhanrit pop folk, Labinot Rexha, ka sjellë projektin e tij të ri.

Titulli i këngës është “Kam me marr një vajzë malësore” dhe është projekt solo nga këngëtari.

640x74

Ky është tjetër projekt nga këngëtari i cili së fundmi solli këngë me Elizabeta Markun, yllin e pop folk në Shqipëri.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.