Labinot Rexha me iniciativë bamirëse për të varfërit e Rahovecit (Foto)

Këngëtari rahovecian, i njohur ku do ku ka shqiptar, Labinot Rexha, ka vendosur të ndërmarrë një iniciativë për të ndihmuar vendin e tij, Rahovecin.

Këtë e kumtoi vet këngëtari në rrjetin social Facebook, ku ka bërë të ditur se është koha dhe momenti që ai të ndihmojë të gjithë ata që kanë nevojë.

Iniciativën për të ndihmuar të varfërit ai e konfirmoi sot, teksa ka ftuar të gjithë ata që kanë nevojë që të kontaktojnë atë, dhe ai do të merret seriozisht me hallet e të gjithë rahovecianëve që kanë nevojë për ndihmë, shkruan Rahoveci24.

640x74

Labi në postimin e tij në Facebook thotë se ai gjithmonë e ka në mendje dhe zemër Rahovecin, ku do që performon, andaj nuk do të lë mundësi pa shfrytëzuar për të ndihmuar nevojtarët e vendit prej nga edhe vjen këngëtari i shumë-kërkuar.

Postimi i plotë i Labit:

labi

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.