Kreshnik Haxhijaha e uron Gardalin Shtavicën për zgjedhjen drejtor i KRS (Foto)

Kreshnik Haxhijaha, kryetar i forumit rinor të PDK-së në Rahovec, ka uruar homologun e tij nga radhët e LDK-së, Gardalin Shtavicën, për zgjedhjen si drejtor i drejtorisë për Kulturë, Rini dhe Sport.

Në një postim në Facebook, Haxhijaha e ka përgëzuar dhe uruar Shtavicën për rolin e ri.

Që të dy gëzojnë marrëdhënie të mira dhe kanë punuar bashkë në disa iniciativa edhe pse janë të partive rivale, por që tash janë në koalicion në nivel lokal dhe qëndror.

640x74

“Urime detyrën e re si drejtor i kulturës Rinisë dhe Sportit”, ka shkruar Haxhijaha në Facebook. /Rahoveci24/
posti

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.