Korenica godet Vehapin: Me 700 mijë euro i bëj 2 çerdhe (LIVE Video)

Kandidati për kryetar i VV, Visar Korenica, ka thumbuar kryetarin aktual, Idriz Vehapi.

Vehapi tha se u hap tender prej 700 mijë eurosh për ndërtimin e një çerdhe.

640x74

Sipas Korenicës, me këto para ai do t’i bëj dy çerdhe dhe sipas tij është e padrejtë që ende nuk ka çerdhe Rahovecit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.