KFS Rahoveci triumfon ndaj FC Vjeshta me spektakël

KFS Rahoveci ka realizuar fitore të madhe në shtëpi ndaj FC Vjeshta.

Sfida përfundoi me rezultat 10-6 dhe me fitore vazhdon kështu klubi rahovecian i futsalit.

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.