KB Rahoveci po e shkatërron Kaçanikun në pjesë të parë (Foto)

KB Rahoveci është duke triumfuar ndaj KB Kaçanikut pas pjesës së parë.

Tashmë ka filluar pjesa e dytë dhe KB Rahoveci ka një epërsi solide.

Djemt tanë kanë një epërsi prej 16 pikësh ndaj kaçanikasve në ndeshjen që po zhvillohet në Lipjan. /Rahoveci24/
qereku tre

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.