KB Rahoveci pa rival, fitore 46 pikë epërsi ndaj Fushë Kosovës (Foto)

KB Rahoveci nuk ka treguar mëshirë ndaj Fushë Kosovës, ekip të cilin e mposhti në Suharekë me rezultat 122-76.

Sfida e planifikuar që të zhvillohej të shtunën, ku shty për të martën për shkak të mos gatishmërisë së palestrës në Suharekë.

Dhe, kur të gjitha përgatitjet u bënë, palestra e Suharekës priti ndeshjen, e cila ishte spektakolare nga KB Rahoveci, me shumë aksione të bukura e natyrisht fitore të pakontestuar nga minuti i parë i takimit.
kb 1
Fushë Kosova ishte e pafuqishme që të rivalizojë, teksa djemt tanë shënoni vazhdimisht pikë.

640x74

Në fund, epërsia ishte e thellë prej 46 pikësh, çka e thellon koshidferencën pozitive në tabelë për klubin tonë.

KB Rahoveci vazhdon të mbajë vendin e parë në tabelën e Ligës së Parë me 19 fitore dhe asnjë humbje. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.