I pandalshëm Toni, shënon edhe dy gola – gjithsej 10 gola në Superligë dhe i dyti në listën e golashënuesve

Meriton Korenica po tregon se po përjeton formë jetësore.

Ai shënoi dy gola tjerë ndaj Lirisë në fitoren 3:0 të Prishtinës sot.

640x74

Korenica kështu arrin 6 gola në 3 ndeshjet e fundit.

Ai tani ka 10 gola në Superligë dhe gjendet në vendin e dytë të top golashënuesve, vetëm dy gola prapa Kastriot Rexhës së Feronikelit.

Si rrallë here Plisat brohoritën emrin e tij duke falënderuar rahovecianin për golat.

Toni kështu po tregon se është lojtari më i mirë në Kosovë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.