Haradinaj kandidat i koalicionit PDK-AAK-NISMA për kryeministër

Ramush Haradinaj, kryetar i AAK-së, pritet të jetë kandidat i koalicionit parazgjedhor PDK-AAK-NISMA për kryeministër.

Burime të ‘Indeksonline’, bëjnë me dije se marrëveshja është arritur për këtë dhe për pak minuta lista do të dërgohet në KQZ.

640x74

Ndërsa mësohet se bartësi i listës do të jetë, Kadri Veseli./Indeksonline/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.