Hajrullahu: Bujqit nuk i besojnë më PDK-së dhe AAK-së, rasti i VV-së

Analisti Muhamet Hajrullahu ka përmendur garën në Rahovec si shembull se si qeveria mund të ndikojë te rënia e partive në pushtet.

Ishte Hajrullahu ai që mori shembull Rahovecin dhe bujqit.

640x74

“Kemi në Rahovec ndrrim të perceptimit. Ministri serb u bujqësisë ndikon që bujqit mos ti besojnë PDK-së dhe AAK-së. Ky është rast për VV-në”, deklaroi ai.

Hajrullahu është analist i mirë njohur i cili punon si autor i emisioneve në Telegrafi.com

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.