Gruaja e Ibrahim Kryeziut: I kam thënë leje politikën, s’na ka bërë të pasur politika (LIVE Video)

Bashkëshortja e Ibrahim Kryeziut ka folur në Jeta në Kosovë për jetën me Ibrahim Kryeziun.

Ajo ka thënë se shpesh i ka thënë bashkëshortit ta lë politikën.

640x74

Ndryshe, ajo potencoi se vetëm vetura është në emër të tyre dhe pasuria tejtër është trashgimi, e se politika ata s’i ka bërë të pasur. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.