Gjithçka gati për Superkupën, të dielën biletat në shitje

Gjithçka do të jetë gati për duelin e Superkupës që të martën zhvillohet nga ora 20:30.

Klubi ka nxjerrë në shitje biletat për duelin dhe ato kushtojnë 3 euro për dy ndeshje në 1 ditë.

640x74

Risi është se secila biletë ka ulësen e vet dhe nuk do të ketë më keqkuptime mes shikuesve.

Kjo konsiderohet edhe formë kontributi në luftën e ashpër dhe të padrejt për trofe ndaj skuadrave me buxhet shumëfish më të lartë.

Krejt salla bardhë, Krejt Rahoveci n’sallë!

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.