FOTO: Isa Eminhaziri i shtrirë në spital nga helmimi, shpreson të luajë në derbin ndaj Dritës

Në fotografi shihet futbollisti i Gjilanit. Ky është sulmuesi Isa Eminhaziri. Është i shtrirë në spital, merr infuzion, i lodhur, me një fytyrë të shqetësuar, megjithatë shpreson se do të jetë gati për derbin më të madh vendorë që do të luhet të dielën ndërmjet dy rivalëve të të njëjtit qytet, Gjilani-Drita.

Katër futbollistë të Gjilanit janë helmuar; Isa Eminhaziri, Donat Kaçiu, Azem Ahmeti dhe Armend Thaçi.

640x74

isa eminhaziri

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.