Fillon dekorimi i qytetit për HardhFest (Foto)

Ka filluar dekorimi i qytetit më të bukur në botë për festën e madhe të HardhFestit.

Festa e cila zhvillohet më 7, 8, 9 dhe 10 shtator shehë emra ndërkombëtarë në skenën e madhe në Konak.

640x74

Por, edhe qyteti është qendër e shumë aktiviteteve në kuadër të HardhFestit.

Turistë vendorë e ndërkombëtarë do të kenë rastin që të shijojnë dukjen unike të qytetit të Rahovecit.

Fushata kreative e HardhFest edhe kësaj radhe është realizuar nga Agi Haxhimurati. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.