Fahredin Shehu flet për RTV 21 për Festivalin e Poezisë – konfirmon performancën e Jerichos dhe poetët pjesëmarrës (Video)

Më 2,3,4 shtator mbahet Festivali Ndërkombëtar i Poezisë.

Fahredin Shehu, organizator dhe njeriu kryesor prapa këtij festivali me karakter ndërkombëtar që mbahet në Rahovec ka folur për RTV 21 rreth shumë befasive.

640x74

Ai foli për poetët pjesëmarrës dhe detaje tjera.

Shikoni videon e intervistës me RTV 21:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.