Elita 5, Troja, Gamblemania – konfirmohet line up i HardhFest 2016 (Foto)

Spread the love

Hardh Fest 2016 ka konfirmuar Line Upin komplet për performancat në skenën kryesore të konakut në Rahovec.

Konaku është lokacioni fenomenal ku do të ngritet skena kryesore e festivalit në mesin e shumë aktiviteteve tri ditore.

Më 2 shtator sipas programit të konfirmuar performon Elita 5, me performanca tjera nga DJ lokal dhe ndërkombëtar që do t’i prijnë kësaj performance.

640x74

Më 3 shtator pos Trojës, do të performojë edhe top deejay vendor Gamblemania, përkrahur nga performanca tjera befasuese siç është ajo e grupit Loud n’Proud nga Suedia që promovojnë albumin.

Këtë vit priten qindra mijëra vizitor me sukses edhe me të madh e të paprecedent pikërisht në edicionin e 15-të të festivalit të rrushit, edicion ky jubilar që vjen si Hardh Fest, një festival unik që ka marrë vëmendjen e mediave vendore dhe ndërkombëtare duke qenë në agjendë të shumë guidave turistike. /Telegrafi/

line up

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.