Cineplexx organizon eventin Family Night me çmim special të biletave

Cineplexx sjell premierën e filmit Playing with Fire, për të cilindo të organizojë një event Family Night në të dy kinematë.

Për këtë premierë më 30 janar, Cineplexx organizon eventin“Family Night” me një ofertë speciale të biletave, të cilat mundt’i bleni për vetëm 3 EUR për grupe nga 3-5 persona. Biletattashmë kanë dalë në shitje, dhe ato mund ti bleni çdo ditë në tëdy kinematë, në Prishtinë dhe Prizren.

640x74

https://www.instagram.com/p/B7tp4ebqqZ5/?utm_source=ig_web_copy_link

Filmi flet për një grup zjarrëfikësish të cilët pasi i shpëtojnë trefëmijë në një mision, hasin në probleme të ndryshme tëshkaktuara nga këta fëmijë problematikë.

Filmi vjen nën regjinë e andy Fickman, ndërsa në rolet kryesoreluajnë John Cena, Judy Greer, Keegan-Michael Key.

Përveç premierës së këtij filmi, Cineplexx organizon edheeventin Family Night prej orës 18:00, ndërsa ofertëpromocionale e këtij filmi do të jetë çmimi prej 3 EUR për grupepersonash nga 3 deri në 5 persona.

Për më shumë Cineplexx në bashkëpunim me Raiffeisen Bank Kosova sjell një super ofertë për biletat e këtij filmi. Për çdobiletë që paguani me Gold dhe Bonus Cards, merrni 1 tjetërFALAS.

Biletat mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:00 në Cineplexx. Përmë shumë rreth eventit, klikoni këtu mund t’i gjeni në webfaqëne Cineplexx.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.