Besnik Hoti, kandidat i Nismës për kryetar të Rahovecit

Nisma për Kosovën ka nominuar kandidatin e vet për kryetar të Rahovecit, Besnik Hotin.

Hoti mori shumicën e votave të anëtarësisë së Nismës dhe kështu është kandidat për kryetar të komunës.

640x74

Mbetet të shihet se si do t’ia dalë Hoti në garë me favoritët, Visar Korenicën, Idriz Vehapin dhe Smajl Latifin. /Telegrafi/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.