Beatrisa Pista Demiri viziton Fatmiri Commerce, enkurajon investimet në Rahovec

Beatrisa Pista Demiri ka vazhduar takimet me qytetarë.

Ajo vizitoi kompaninë Fatmiri Commerce ku u prit nga drejtori Petrit Rama.

640x74

Ajo u njoftua me trendet e fundit të tekstilit dhe enkurajoi investimet.

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.