Beatrisa Pista Demiri: Fillimi i Ri me rritje të pagave e ulje të tatimeve

Kandidatja për deputete nga koalicioni PDK – AAK – Nisma, Beatrisa Pista Demiri ka vazhduar takimet me qytetarë.

Ajo në Gjakovë u prit nga të rinj më tubimin e madh të PDK-së teksa të njëjtën pritje ajo kishte edhe në Pastasel dhe Polluzhë.

640x74

Teksa fushata vazhdon dhe kundërstarër vazhdojnë me gjuhë agresive është Pista Demiri ajo që po flet me qytetarët për konceptin e zhvillimit të vendit.

Ajo gjithmonë potencon moton e saj #UneJamJu.

Postimi i Pista Demirit:

IMG_9524

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.