Avdullah Hoti mbush 40 vjeç, ja si e priti ai ditëlindjen (Foto)

Ministri i Financave Avdullah Hoti, sot ka një ditë të rëndësishme në jetën e tij, ngase sot, ai ka datëlindjen.

Data e lindjes, Hotin e gjeti në politikë, konkretisht në postin e ministrit.

Më 4 shkurt (sot), Ministri mbushi 40 vjeç. Këtë e bëri të ditur vetë ministri, i cili në faqen e tij zyrtare-në facebook, publikoi një fotografi dhe njoftoi për mbërritjen e 4 dekadave, shkruan Blic.

640x74

“Nje foto per ta mbajtur mend ne 40 vjetorin tim………. me Ledionin dhe Antianin”, shkroi ai sipër fotografisë që e shihni më poshtë. /Telegrafi/avdullah hoti 1

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.