Rahoveci24

878 Postet 0 Komente

Sipas Hoxhës, palestra kryhet këtë vit, premton përkrahje për klubin e...

Drejtori për Kulturë, Rini dhe Sport, Ervin Hoxha, ka deklaruar për Rahoveci24 se palestra do të përfundohet këtë vit. Kishte zëra se pas vizitës...

Superndeshja Barcelona – Valencia sonte në Artvision

Barcelona dhe Valencia përballen në ndeshjen e parë në kuadër të gjysmëfinale së Copa del Rey. Sfida zhvillohet nga ora 21:30 dhe mund të...

Një lokal në Rahovec u sulmua me granatë dore

Një lokal në Rahovec të martën në mëngjes ka qenë cak i një sulmi me granatë dore. Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin për Koha.net...

Fillon projekti për pastrimin e rrugëve në qytetin e Rahovecit!

Ka filluar të realizohet projekti për pastrimin e qytetit të Rahovecit, në hyrjet dhe daljet e qytetit, që përshkon edhe rrugët rajonale, me në...

Tyler: Always Believe, #ForTheCity – kemi plan për Bashkimin, synimi playoffi

Basketbollisti i KB Rahovecit, Tyler Deihl, shpreson në fitore ndaj Bashkimit. Ai thotë se trajneri ka analizuar humbjen ndaj Yllit dhe se ekipi ka punuar...

Qallaku: Lojë e fortë me Bashkimin, playoffi është synimi

Një nga basketbollistët kyç të KB Rahovecit, Arian Qallaku, u shpreh optimist para duelit ndaj Bashkimit. Qallaku thekson se pritet lojë e fortë ndaj klubit...

Zyrtarë të lartë nga Beogradi me leje të Kosovës sot në...

Dy zyrtarë të lartë nga Serbia, një ministër dhe një drejtor do të qëndrojnë në Kosovë. Siç raportojnë mediat e Beogradit, ministri i Arsimit...

Drejtori Hoxha përcjellë nga afër përgatitjet e “KF Rahoveci”

Gjatë ditës së djeshme, Ervin Hoxha, drejtor i Drejtorisë për Kulturë, Rini dhe Sport në Komunën e Rahovecit, ka takuar stafin e “KF Rahoveci”...

Hasan Përboqi dhe Artan Asllani drejtorët e rinj të Smajl Latifit

Smajl Latifi ka emëruar dy drejtorë të rinj. Edhe pse s’ka asnjë marrëveshje koalicioni, Latifi ka vazhduar me emërimet pa ndonjë problem. Ai emëroi Hasan Përboqin...

Loci: Vlerat e rahovecianëve më bënë të vij këtu, vështirë arrihet...

Trajneri i KB Rahovecit, Bujar Loci, ka folur për herë të parë për situatën e klubit. Loci në një bisedë me Rahoveci24 ka folur për...