Rahoveci24

1687 Postet 0 Komente

Të dielën një finale, në tempull ndaj Bashkimit për fitore

Të dielën fillon kthesa e vërtetë e KB Rahovecit, ku pritet të arrihet fitorja e dytë e edicionit ndaj KB Bashkimit.

Korenica beson se edhe Ali Dula do të votonte kundër Kodit...

Visar Korenica, aktivist nga Rahoveci, kishte bindje ideologjike që të varfrit duhet të ndihmohen, dora e shtetit duhet të shtrihet tek të...

Korenica: Kurti më kërkoi dorëheqjen, unë nuk pranova dhe më shkarkuan

Deputeti i VV’së, Visar Korenica ka thënë se ka pasur takim me kreun e VV’së, Albin Kurti, ku fillimisht i është kërkuar...

Korenica: VV-në e gjeta të fundit në Rahovec, dhe po e...

Deputeti Visar Korenica, mbrëmë ishte mysafir në emisionin Prime Time, në Kanal 10, ku foli për shumë çështje, mes tjerash edhe për...

Objekt i ri spektakolar për SHFMU “Katër Dëshmorët” në Ratkoc

Të premten, nga kryetari i komunës u nënshkrua një kontrata për projektin “Ndërtimi i aneksit të SHFMU “KATËR DËSHMORËT” në Ratkoc”.

Islam Hoxha, refugjati nga Rahoveci që po shkëlqen si asistent në...

Për publikun sportdashës në Rahovec, Islam Hoxha është një emër i njohur. Hoxha gjatë sezonit 2021-2022 ishte i angazhuar...

VIDEO: 20 gabime të gjyqtarëve, Rahovecit ju vodh fitorja ndaj Trepçës!

KB Rahoveci është duke përjetuar një nga periudhat më të vështira në histori të klubit në aspektin e rezultateve, duke arritur 9...

VIDEO: Labinot Rexha prezanton vilën e tij luksoze mbi 65 mijë...

Këngëtari nga Rahoveci, Labinot Rexha, në televizionin kombëtar T7, prezentoi villën e tij luksoze në Makresh të Epërm. Për...

Derbi në hendboll, Rahoveci sot pret Prishtinën për t’u kthyer te...

KH Rahoveci e pret një nga skuadrat më të forta të kampionatit, KH Prishtinën, sot (e dielë) nga ora 18:00.

Muja thotë se përforcimi ishte gati: Katastrofë për ekipin që nuk...

Trajneri i KB Rahovecit, Muhamed Thaçi, u shpreh i dëshpëruar me faktin që lojtari i ri i ekipit, përforcimi i shumëpërfolur, nuk...