Rahoveci24

1687 Postet 0 Komente

Bujar Loci: Kundërshtari do jetë favorit, por duam të nderojmë njerëzit...

Trajneri Bujar Loci ka folir pas kualifikimit historik në gjysmëfinale të Kupës. Ai ka bartur presionin te kundërshtarët e gjysmëfinales i cili do jetë Bashkimi...

Të premtën gjysmëfinalja sikur finale – Ndeshja më e rëndësishme në...

Të premtën nga ora 17:30 Rahoveci zhvillon ndeshjen më të madhe në historinë e sportit të komunës - është gjysmëfinalja e Kupës së Kosovës...

Drejtori për Shërbime Publike konfirmon se pastrimin e rrugëve të fshatrave

Drejtori për Shërbime Publike, Përparim Krasniqi, ka konfirmuar se rrugët e fshatrave janë të kalueshme, por ka vendbanime ku ende duhet të intervenohet. Ai konfirmoi...

Hasani: Duam ta fitojmë Kupën, kemi kualitetin

Deklarata e Muhamed Hasanit para ndeshjes ndaj Kerasanit. “Ne jemi përgatitur shumë për duelin me Kerasan Prishtinën dhe premtojmë se do ta japim maksimumin për...

Shkaku i motit të ftohët, MASHT-i vendos që të mërkurën të...

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT) ka marrë vendim që nesër të mos zhvillohet mësimi nëpër shkollat fillore dhe të mesme të vendit. Këtë...

June: Klubi nis nga qyteti dhe tifozët, shkojmë në Final 4...

Junious Prowell ka thënë se ekipi do të japë maksimumin për të triumfuar në ndeshjen e ardhshme ndaj Kereasan Prishtinës dhe të shkruhet historia...

Pas rrugëve, vazhdon pastrimi i trotuarëve

Pas 72 orëve pa ndërprerë të punës në pastrimin e rrugëve, tash po pastrohen edhe trotuaret. Rahoveci24 ka siguruar disa imazhe ku shihen puntorë...

Të gjitha rrugët kryesore të kalueshme, vazhdon puna 72 orë pandërprerë...

Të gjitha rrugët kryesore në Rahovec janë të kalueshme. Kështu së paku konfirmon Eko Regjioni për Rahoveci24. Rrugët kryesore konfirmohet se janë të liruara...

Eko Regjioni duke punuar intensivisht me komunën e Rahovecit për pastrimin...

KRM Ekoregjioni Rahovec njofton qytetarët e komunës së Rahovecit se që nga mëngjesi i ditës së sotme është duke bërë shpërndarjen e krypës sipas...

Rahoveci tregohet i madh, fiton në Viti dhe del nga zona...

KF Rahoveci ka triumfuar në udhëtim te KF Vitia me rezultat 1-0. Skuadra shfaqi lojë kompakte në mbrojtje dhe shumë pragmatike në fazën e sulmit. KF...