Rahoveci24

1308 Postet 0 Komente

Gruaja e Visarit thotë se ai nuk do ta drejtojë veturën...

Gruaja e Visar Korenicës është paraqitur në emisionin Jeta në Kosovë. Sipas saj, VIsari është i kujdesshëm në dhurata është adhurues i mishit dhe...

I jashtëzakonshëm Visari, për 2 minuta shpjegon krejt programin (LIVE Video)

Kandidati për kryetar nga VV, Visar Korenica, ka shpalosur programin e tij te Jeta në Kosovë. Për vetëm 2 minuta ai shpalosi krejt programin...

Gruaja e Smajlit: Smajli ka një dobësi të madhe (LIVE Video)

Gruaja e Smajl Latifit ka folur para Jeta në Kosovë duke thënë se ka jetë të lumtur me Latifin. Ajo tha se nuk është...

Vehapi nuk e shfaqë gruan në Jeta në Kosovë (LIVE Video)

Kandidati për kryetar nga PDK, Idriz Vehapi, nuk e ka shfaqur gruan në emisionin Jeta në Kosovë. Ai ka thënë se nuk e përzin...

Gruaja e Ibrahim Kryeziut: I kam thënë leje politikën, s’na ka...

Bashkëshortja e Ibrahim Kryeziut ka folur në Jeta në Kosovë për jetën me Ibrahim Kryeziun. Ajo ka thënë se shpesh i ka thënë bashkëshortit...

Idriz Vehapi nuk paralajmëron debatin te Jeta, pranon humbjen?

Idriz Vehapi ka refuzuar tē paralajmërojë debatin e madh te Jeta në Kosovë. Ky debat transmetohet sot nga ora 13:30. Visar Korenica i VV është...

Albin Kurti: Mos ju jepni rrushin pushtetarëve të vjetër, jepjani kokrrën...

Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur tubimin elektoral në Rahovec. Atje deputeti i kësaj lëvizjeje, Albin Kurti u ka bërë thirrje rahovecasve që me 22 tetor të...

Sot në 13:30, debati i fundit i madh në Jeta në...

Sot nga ora 13:30 do të mbahet debati i fundit i madh në emisionin Jeta në Kosovë. Emisioni transmetohet në RTV 21 dhe në...

Visari: Do ta themelojmë teatrin “Abdullah Bugari” (VIDEO)

Kandidati për kryetar nga VV, Visar Korenica, ka paralajmëruar themelimin e teatrit të qytetit me emrin e dëshmorit, "Abdullah Bugari". Ai zotimin e bëri...

Detaji tjetër interesant nga fjalimi i Visarit në tubimin e madh...

Visar Korenica mbajti një nga paraqitjet më të mira nga ndonjë kandidat për kryetar tash e sa kohë në tubimin e madh në Shtëpi...