Rahoveci24

1308 Postet 0 Komente

3 vs 1 – Visari shpallë fitoren me kandidatët tjerë kokëulur

Visar Korenica nga Vetevendosje ka shpallur fitoren në debatin e Jeta në Kosovë. Ai ishte i saktë, i qartë dhe dominoi debatin duke deklasuar konkurrentët. Në...

VIDEO: Shikoni DEBATIN E PLOTE te Jeta në Kosovë, kush e...

Sot nga ora 13:30 u zhvillua debati për komunën e Rahovecit te Jeta në Kosovë. Debati ishte i ashpër dhe të gjithë kandidatët dhanë...

Smajli premton edhe më shumë topa, por s’ka ide për parking...

Kandidati i AAK-së për kryetar, Smajl Latifi, ka pretenduar te Jeta në Kosovë se ai do të shtojë numrin e topave në qytet. Latifi...

Visari: 17 vjet na premtuan ujë, pse t’u besojmë këtyre? (LIVE...

Kandidati i VV-së ka deklasuar kundër kandidatët e tij për çështjen e ujit. Visari pasi shpalosi programin për 24 orë ujë, deklaroi se është...

Komentuesit demantojnë Vehapin: Nuk ka ujë në Polluzhë dhe Guri i...

Komentuesit gjatë debatit për ujë kanë demtnuar keq kryetarin aktual Idriz Vehapi. Në debatin LIVE që po transmetohet edhe në Facebook, komentuesit kanë demantuar...

Visari: Vushtrria ka dy palestra, do të protestojmë me qytetarët (LIVE...

Kandidati i VV-së për kryetar, Visar Korenica, ka thënë se ai do të luftojë për palestrën dhe nuk do t'i gënjejë qytetarët si ish...

Smajli pa turp thotë se palestra që nisi në kohën e...

Smajl Latifi ka deklaruar e ka quajtur palestrën një turp, ani pse ai ishte tri vjet në qeverisje dha ka mundur ta përfundojë atë....

Vehapi krenohet me 700 mijë € për çerdhe, Visari: 5 çerdhe...

Ka vazhduar përplasja mes kryetarit aktual, Idriz Vehapi dhe Visar Korenicës nga VV. Vehapi ka shprehur krenarinë që ka invstuar 700 mijë euro për...

Visari: Vehapi pajtohet me ne, unë s’pajtohem me ASNJERIN sepse ishin...

Përplasje mes kandidatëve për Kuvendin Komunal, Visar Korenica dhe Idriz Vehapi. Korenica goditi Vehapin, i cili tha se pajtohet me 2 prej kandidatëve. Por,...

Visari duartrokitet për arsimin: Fëmijët me shujta, politika larg shkollave (LIVE...

Kandidati për kryetar të Rahovecit, Visar Korenica, ka thënë se ai ka planin më konkret për arsimin. Ai ka goditur keytarin aktual duke thënë...