Rahoveci24

1308 Postet 0 Komente

Vehapi takohet edhe me futbollistët (Foto)

Kandidati për kryetar, Idriz Vehapi, pasi u takua me mjekët dhe arsimtarët, u takua edhe me futbollistët. Ai në këtë takim premtoi përkrahje edhe...

E pabesueshme – Bashkatdhetari vjen nga Zvicra për ta votuar Visarin...

Duket se entuziazmi i qytetarëve të komunës së Rahovecit është i jashtëzakonshëm. Duket se vota e të dielës do të jetë votë e ndryshimit....

Kryeziu takoi gratë e LDK-së, thotë se kanë rëndësi të madhe...

Kandidati i LDK-së, Ibrahim Kryeziu, ka mbajtur takim me gratë e LDK-së. Kandidati i kësaj partie e ka parë të arsyeshme që orët e...

E thonë ekspertët: Fushata e Visarit, prej më të mirave në...

Në një epokë ku akuzat në politikë janë të zakonshme, dhe gjithashtu nga shumë politikanë përdorën si armë për të mundur kundërshtarin, në Kosovën...

Protestojmë për Elvis Pistën – Visari, i vetmi që ngriti çështjen...

Kandidati për kryetar të Rahovecit, nga Lëvizja Vetëvendosje, ka mbajtur një nga fjalimet më të fuqishme ndër vite në shtëpinë e kulturës në Rahovec,...

Do ta themelojmë teatrin Abdullah Bugari – Visari u zotua në...

Kandidati për kryetar nga VV, Visar Korenica, ka paralajmëruar themelimin e teatrit të qytetit me emrin e dëshmorit, "Abdullah Bugari". Ai zotimin e bëri në...

Visari garanton: Secila familje, së paku një të punësuar (Foto)

Kandidati për kryetar të VV-së, Visar Korenica, po e mbyllë fushatën me një zotim të jashtëzakonshëm. Një nga zotimet kryesore ai ka vendosur të...

Visari nuk harron diasporën, paralajmëron drejtorinë e veçantë: Bashkë krijojmë vende...

Duket se Diaspora do të ketë më në fund trajtimin e duhur. Kandidati i VV-së në ditën e fundit të fushatës ka dalë me...

LDK mbyll fushatën në Rahovec

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, tha se fitorja e LDK-së të jetë e padiskutueshme, duke marrë parasysh përkrahjen e madhe që po e gëzon. “Ne...

Visari përkrah fuqishëm idenë e SHESHIT TE QYTETIT nga Qëndrim Gashi...

Kandidati për kryetar të Rahovecit nga VV, Visar Korenica, është i pari lider politik që ka folur hapur për idenë e një SHESHI Të...