Rahoveci24

1308 Postet 0 Komente

Basketbollistët e Rahovecit të gatshëm për rrugëtimin drejt Super Ligës

Basketbollistët e Rahovecit të cilit e kanë përfunduar stinorin vjeshtor me të dhjetë fitore pa asnjë humbje në ligën e parë të Kosovës, plotësisht...

Kjo është e vërteta për babain rahovecian që ngujoi fëmijët e...

Dje është raportuar në media se policia ka arrestuar një person nga Rahoveci, i cili i kishte mbyllur dy fëmijët e tij të mitur...

Shokuese – Shtylla elektrike rrezikon jetën e banorëve në Rahovec (Foto)

Banorët e lagjes së Spitalit në Rahovec tash e sa kohe po jetojnë nën frikën e një shtylle elektrike e cila vetëm sa nuk...

Prodhuesit vendor të kënaqur me prezantimin në “Green Week”

Agrobizneset kosovare, të cilat po marrin pjesë në Panairin Ndërkombëtar “International Green Week”, në Berlin, po e shohin si njërën ndër ngjarjet më të...

Ulet çmimi i naftës, por jo i biletave !

Edhe pse çmimi i naftës dhe derivateve të tjera ka shënuar rënie të dukshme kohëve të fundit, çmimi i biletave të transportit publik nuk...

Artvision fillon revolucionin – bëhet me lokacion të ri (Foto)

Produksioni lider për krijim dhe zhvillim të imazheve dhe videove, Artvision, ka konfirmuar hapjen e ambienteve të reja dhe fillimin e asaj që kjo...

Njoftim nga drejtoria për Ekonomi, Zhvillim dhe Turizëm

Drejtoria për Ekonomi, Zhvillim dhe Turizëm njofton të gjithë bizneset e Komunës së Rahovecit se Asociacioni i Agjencive Rajonale për Zhvillimin -ARDA, do...

Besnik Sharku flet për Rahoveci24: Do të jemi të parët e...

Një prej basketbollistëve më të rëndësishëm të KB Rahovecit, Besnik Sharku ka folur për Rahoveci24 në disa pyetje rreth përgatitjeve për stinorin pranveror. KB...