Amerikanët luajnë – Krejt Rahoveci në Prizren të premtën, bashkë shpëtohet sezoni

Zhvillimet e jashtëzakonshme rreth klubit dhe dyshimet e ngritura për manipulim duket se vetëm sa kanë mobilizuar ekipin.

Së paku lojtarët Fred dhe Minnis kanë mohuar përfshirjen në manipulim siç u spekulua se ata kanë lidhje me trajnerin sharlatan, Arbnor Rifati.

640x74

Megjithatë, amerikanët kanë premtuar se do të performojnë dhe do të japin gjithçka për të bindur tifozët se ata duan më të mirën për klubin.

Aty ku u mendua se ka marrë fund sezoni, duket se po shënohet kthesa e madhe dhe si në çdo martesë ku ka probleme ka edhe dashuri të madhe.

Krejt Rahoveci në Prizren të premtën mbrëma.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.