Aksident i rëndë në fshatin Malësi e Vogël në Rahovec

Spread the love

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Malësi e Vogël në Rahovec

Vetura ka qënë duke udhëtuar në një zonë ku shpejtësia maksimale e lejuar ishte 30 km/h, përderisa ajo ka këputur një shtyllë elektrike.

640x74

Pasagjerët janë dërguar në spital, përderisa intervenimi i policisë dhe i ndihmës së shpejtë ishte i menjëhershëm./21Media

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.