​Parashikimi i motit për nesër

Mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell.

Vranësirat në disa pjesë të Dukagjinit do të sjellin riga lokale shiu.

640x74

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 16-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi 1-7 m/s.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.