Këngëtari i mirënjohur rahovecian, Vullnet Zhuniqi, ka publikuar videoklipin e tij të ri.

Kënga me klip titullohet “E huaj” dhe vjen si premierë në Rahoveci24.

Videoklipi është realizuar nga GalaPicture, kurse muzika është punuar nga Elephant.

Shikoni videoklipin: