Aktori i njohur i Stupcave, Vedat Bajrami dhe bashkëshotrja e tij Allmira Mullabazi, do të bëhen prindër.

Sipas burimeve të Lajmi.net, Allmira nga Rahoveci është shtatzënë.

Çifti u martua në maj të vitit 2014. /Rahoveci24/