Rahoveci sot pret 2 Korrikun në atë që është ndeshja vendimtare për t’i ikur barazhit.

Nëse Dukagjini humb nga Onix Banja dhe Rahoveci mposht 2 Korrikun, atëherë shpëton nga barazhi për mbijetesë.