Punëtorja e një banke në Rahovec dyshohet se ka përvetësuar 14 mijë e 200 euro.

Rasti është zbuluar nga Policia të enjten pasdite.

Lidhur me rastin në vende ngjarje kanë dal njësit përkatëse dhe është njoftuar prokurori.