Këngëtari Labinot Rexha sot ka lansuar këngën e tij të re.

“Prapë të du” titullohet ky projekt muzikor që u realizua nga B2N, i cili ka bërë tekstin dhe muzikën, shkruan lajmi.net

Kënga është finalizuar edhe me klip, i xhiruar në bregdet, nga produksioni ‘Swart’.

Një temë dashurie dhe një video interesante, janë këto dy veçori të këtij projekti muzikor.