KB Rahoveci ka prezantiar Mr. X, i quantur Aron Nwankwo.

Nigeriani vjen me një përvojë të madhe evropiane.

Lojtari shtatgjatë, 203 centimetra, luajti në Superligën Ukrainase dhe të Portigalisë.

Me të, Rahoveci kompleton rosterin që do luftojë për titull.

Më poshtë paraqitjet e Aron Nwonkwo: