Mbrëmje e madhe muzikore do të mbahet të premtën nga ora 20:00 në klubin e natës Te Labi në Rahovec.

Performojnë yjet e hitit “Ajo më mbyti”, Fisnikët dhe Hekuran Krasniqi.

Po ashtu pritet të performojë edhe ikona e muzikës popullore, Labinot Rexha.