Ylli ka një epërsi prej gjashtë pikësh pas pjesës së parë ndaj KB Rahovecit në ndeshjen miqësore që po zhvillohet në Suharekë.

Rahoveci24 po raporton nga vendi i ngjarjes për këtë ndeshje miqsore e cila është test për dyja skuadrat.

Rahoveci është në disavantazh prej gjashtë pikësh. Rezultati pas pjesës së parë është 36:42 për Yllin.

Më të dalluarit te KB Rahoveci ishin Driton Bajrami, Alban Latifi dhe Albatrit Berisha.

Qëndroni me ne pasi do ju sjellim informata nga vendi i ngjarjes në kohë reale. /Rahoveci24/
pjesa 1